299D226X0035EB1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
22 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 35 V Promieniowe - 3 odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
299D226X0035EB1
Numer produktu DigiKey
299D226X0035EB1-ND
Producent
Numer produktu producenta
299D226X0035EB1
Opis
CAP TANT 22UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
299D226X0035EB1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe - 3 odprowadzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,340" x 0,340" (8,63mm x 8,63mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,560" (14,22mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
35 V