299D226X0016DB1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 16 V Promieniowe - 3 odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
299D226X0016DB1
Numer produktu DigiKey
299D226X0016DB1-ND
Producent
Numer produktu producenta
299D226X0016DB1
Opis
CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
299D226X0016DB1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,270" (7,10mm x 6,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,440" (11,17mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
16 V