299D226X0010CB6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V Promieniowe - 3 odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
299D226X0010CB6
Numer produktu DigiKey
299D226X0010CB6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
299D226X0010CB6
Opis
CAP TANT 22UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
299D226X0010CB6 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe - 3 odprowadzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,230" (7,10mm x 5,84mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,380" (9,65mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
10 V