299D225X0025AB1
Numer produktu DigiKey
299D225X0025AB1-ND
Producent
Numer produktu producenta
299D225X0025AB1
Opis
CAP TANT 2.2UF 20% 25V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V Promieniowe - 3 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
299D225X0025AB1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Promieniowe - 3 odprowadzenia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,190" (7,10mm x 4,82mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
25 V