299D155X0025AB1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.5 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V Promieniowe - 3 odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
299D155X0025AB1
Numer produktu DigiKey
299D155X0025AB1-ND
Producent
Numer produktu producenta
299D155X0025AB1
Opis
CAP TANT 1.5UF 20% 25V RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
299D155X0025AB1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,190" (7,10mm x 4,82mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
25 V