299D155X0020AB1
Numer produktu DigiKey
299D155X0020AB1-ND
Producent
Numer produktu producenta
299D155X0020AB1
Opis
CAP TANT 1.5UF 20% 20V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V Promieniowe - 3 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
299D155X0020AB1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe - 3 odprowadzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,190" (7,10mm x 4,82mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
20 V