298D476X0004M2T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 15 886
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 0603 (1608 metryczne) 7,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.