298D476X0004M2T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 298D476X0004M2T |
Opis | CAP TANT 47UF 20% 4V 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 0603 (1608 metryczne) 7,5Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 298D476X0004M2T Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 7,5Ohm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,89mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta M |
Napięcie - znamionowe 4 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |