298D475X06R3M2T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0603 (1608 metryczne) 3Ohm