298D475X0016M2T
Numer produktu DigiKey
718-298D475X0016M2TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-298D475X0016M2TCT-ND - Taśma cięta (CT)
718-298D475X0016M2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
298D475X0016M2T
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 16V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0603 (1608 metryczne) 6Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
298D475X0016M2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
M
Napięcie - znamionowe
16 V