298D475X0016M2T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 298D475X0016M2T |
Opis | CAP TANT 4.7UF 20% 16V 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0603 (1608 metryczne) 6Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 298D475X0016M2T Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 6Ohm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta M |
Napięcie - znamionowe 16 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |