298D106X0004K2T
Numer produktu DigiKey
718-1615-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1615-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1615-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
298D106X0004K2T
Opis
CAP TANT 10UF 20% 4V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 0402 (1005 metryczne) 20Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
298D106X0004K2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
K
Napięcie - znamionowe
4 V