293D336X9010B2TE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 1 098
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 6 641
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
KYOCERA AVX
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 1,9Ohm