293D336X0010D2TE3
Numer produktu DigiKey
718-293D336X0010D2TE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-293D336X0010D2TE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-293D336X0010D2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
293D336X0010D2TE3
Opis
CAP TANT 33UF 20% 10V 2917
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 800mOhm
Modele EDA/CAD
293D336X0010D2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V