293D105X9035B2TE3
Numer produktu DigiKey
718-1117-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1117-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1117-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
293D105X9035B2TE3
Opis
CAP TANT 1UF 10% 35V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1411 (3528 metryczne) 5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
293D105X9035B2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
35 V