199D336X06R3C7V1
Numer produktu DigiKey
199D336X06R3C7V1-ND
Producent
Numer produktu producenta
199D336X06R3C7V1
Opis
CAP TANT 33UF 20% 6.3V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
199D336X06R3C7V1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,458" (11,64mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,250" (6,35mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V