199D336X06R3C2A1E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
33 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
199D336X06R3C2A1E3
Numer produktu DigiKey
199D336X06R3C2A1E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
199D336X06R3C2A1E3
Opis
CAP TANT 33UF 20% 6.3V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
199D336X06R3C2A1E3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V