199D156X9020DYV1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
15 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
199D156X9020DYV1
Numer produktu DigiKey
199D156X9020DYV1-ND
Producent
Numer produktu producenta
199D156X9020DYV1
Opis
CAP TANT 15UF 10% 20V RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
199D156X9020DYV1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,236" (6,00mm)
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,125" (3,18mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
20 V