199D105X9050B7V1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
199D105X9050B7V1
Numer produktu DigiKey
199D105X9050B7V1-ND
Producent
Numer produktu producenta
199D105X9050B7V1
Opis
CAP TANT 1UF 10% 50V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
199D105X9050B7V1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,398" (10,12mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,250" (6,35mm)
Napięcie - znamionowe
50 V