195D476X0004Y2T
Numer produktu DigiKey
195D476X0004Y2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
195D476X0004Y2T
Opis
CAP TANT 47UF 20% 4V 2910
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 4 V 2910 (7227 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
195D476X0004Y2T Modele
Kategoria
Typ
Konforemna powłoka
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2910 (7227 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,104" (7,24mm x 2,65mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
4 V