173D686X9020YWE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D686X9020YWE3
Numer produktu DigiKey
173D686X9020YWE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
173D686X9020YWE3
Opis
CAP TANT 68UF 10% 20V AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
173D686X9020YWE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,550" (7,11mm x 13,97mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
Y
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
20 V