173D686X9010Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 11
Similar
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D686X9010Y
Numer produktu DigiKey
173D686X9010Y-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
173D686X9010Y
Opis
CAP TANT 68UF 10% 10V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D686X9010Y Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,550" (7,11mm x 13,97mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
Y
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V