173D685X9010VWE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 169
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D685X9010VWE3
Numer produktu DigiKey
173D685X9010VWE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
173D685X9010VWE3
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 10V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D685X9010VWE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,290" (2,79mm x 7,37mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
V
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V