173D476X9015Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
W magazynie: 14
Similar
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 15 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D476X9015Y
Numer produktu DigiKey
173D476X9015Y-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
173D476X9015Y
Opis
CAP TANT 47UF 10% 15V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D476X9015Y Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,550" (7,11mm x 13,97mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
15 V