173D335X9035W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 91
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D335X9035W
Numer produktu DigiKey
173D335X9035W-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
173D335X9035W
Opis
CAP TANT 3.3UF 10% 35V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D335X9035W Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,345" (4,57mm x 8,76mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
W
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V