173D335X9010UE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 61
KEMET
W magazynie: 23
W magazynie: 97
W magazynie: 13
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D335X9010UE3
Numer produktu DigiKey
173D335X9010UE3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
173D335X9010UE3
Opis
CAP TANT 3.3UF 10% 10V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D335X9010UE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,260" (2,41mm x 6,60mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
U
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V