173D335X0020VE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 97
KEMET
W magazynie: 13
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D335X0020VE3
Numer produktu DigiKey
173D335X0020VE3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
173D335X0020VE3
Opis
CAP TANT 3.3UF 20% 20V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D335X0020VE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,290" (2,79mm x 7,37mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
V
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V