173D156X9015WWE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 12
Arkusz danych
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 15 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D156X9015WWE3
Numer produktu DigiKey
718-1444-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
173D156X9015WWE3
Opis
CAP TANT 15UF 10% 15V AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
173D156X9015WWE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,345" (4,57mm x 8,76mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
W
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
15 V