173D107X9020YWE3
Numer produktu DigiKey
718-1418-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1418-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
173D107X9020YWE3
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
173D107X9020YWE3 Modele
Kategoria
Typ
Odlewane
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,550" (7,11mm x 13,97mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
Y
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
20 V