173D107X0020YE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 70
Arkusz danych
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D107X0020YE3
Numer produktu DigiKey
173D107X0020YE3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
173D107X0020YE3
Opis
CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
173D107X0020YE3 Modele
Kategoria
Typ
Odlewane
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,550" (7,11mm x 13,97mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
Y
Tolerancja
±20%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
20 V