150D685X0035B2G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6.8 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 35 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D685X0035B2G
Numer produktu DigiKey
150D685X0035B2G-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
150D685X0035B2G
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D685X0035B2G Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,474" (4,70mm x 12,04mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
35 V