150D476X9020R2B
Numer produktu DigiKey
150D476X9020R2B-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D476X9020R2B
Opis
CAP TANT 47UF 10% 20V AXIAL
Szczegółowy opis
47 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 20 V Osiowa
Modele EDA/CAD
150D476X9020R2B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,289" x 0,686" (7,34mm x 17,42mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
20 V