150D476X9006B2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
47 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 6 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D476X9006B2T
Numer produktu DigiKey
150D476X9006B2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
150D476X9006B2T
Opis
CAP TANT 47UF 10% 6V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D476X9006B2T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,474" (4,70mm x 12,04mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
6 V