150D474X0035A2BE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
0.47 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 35 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D474X0035A2BE3
Numer produktu DigiKey
150D474X0035A2BE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D474X0035A2BE3
Opis
CAP TANT 0.47UF 20% 35V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D474X0035A2BE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,286" (3,43mm x 7,26mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
35 V