150D336X5010B2B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
33 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 10 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D336X5010B2B
Numer produktu DigiKey
150D336X5010B2B-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D336X5010B2B
Opis
CAP TANT 33UF 5% 10V AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
150D336X5010B2B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,474" (4,70mm x 12,04mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
10 V