150D335X0016A2T060
Numer produktu DigiKey
150D335X0016A2T060-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
150D335X0016A2T060
Opis
CAP TANT 3.3UF 20% 16V AXIAL
Szczegółowy opis
3.3 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 16 V Osiowa
Modele EDA/CAD
150D335X0016A2T060 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,286" (3,43mm x 7,26mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V