150D276X0035S2B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
27 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 35 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D276X0035S2B
Numer produktu DigiKey
150D276X0035S2B-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D276X0035S2B
Opis
CAP TANT 27UF 20% 35V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D276X0035S2B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,351" x 0,786" (8,92mm x 19,96mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
S
Napięcie - znamionowe
35 V