150D155X9025A2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.5 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 25 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D155X9025A2T
Numer produktu DigiKey
150D155X9025A2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
150D155X9025A2T
Opis
CAP TANT 1.5UF 10% 25V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D155X9025A2T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,286" (3,43mm x 7,26mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
25 V