M43P103KB40
Numer produktu DigiKey
SP043-10K-ND
Producent
Numer produktu producenta
M43P103KB40
Opis
TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,75W, 3/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 18.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M43P103KB40 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Vishay Spectrol
Liczba obrotów
18.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,75W, 3/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,252" x 0,189" (6,40mm x 4,80mm)
Tolerancja
±10%