357B2103MAB251S22
Numer produktu DigiKey
693-357B2103MAB251S22-ND
Producent
Numer produktu producenta
357B2103MAB251S22
Opis
POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 1W Kołek lutowniczy
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Vishay Spectrol
Współczynnik temperaturowy
±600ppm/°C
Seria
Obrót
340°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Kołek lutowniczy
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,874" (22,20mm)
Moc (W)
1W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,23mm)