140B00103
Numer produktu DigiKey
140B00103-ND
Producent
Numer produktu producenta
140B00103
Opis
POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Uzwojenie 2W Kołek lutowniczy
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Vishay Spectrol
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Obrót
330°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Kołek lutowniczy
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±5%
Długość aktuatora
0,700" (17,78mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,1248" (3,17mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
1/4-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,500" (12,70mm)