TN2404K-T1-E3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TN2404K-T1-E3 |
Opis | MOSFET N-CH 240V 200MA SOT23-3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 63 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 240 V 200mA (Ta) 360mW (Ta) Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 2V przy 250µA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 8 nC @ 10 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Status części Aktywny | Straty mocy (maks.) 360mW (Ta) |
Typ FET | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Technologia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 240 V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-3 (TO-236) |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa / skrzynia |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 2,5V, 10V | Bazowy numer produktu |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 4Ohm przy 300mA, 10V |