TN2404K-T1-E3
Numer produktu DigiKey
TN2404K-T1-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
TN2404K-T1-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
TN2404K-T1-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TN2404K-T1-E3
Opis
MOSFET N-CH 240V 200MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
63 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 240 V 200mA (Ta) 360mW (Ta) Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
8 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
360mW (Ta)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
240 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
2,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
4Ohm przy 300mA, 10V