SUM65N20-30-E3
Numer produktu DigiKey
SUM65N20-30-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUM65N20-30-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUM65N20-30-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUM65N20-30-E3
Opis
MOSFET N-CH 200V 65A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 200 V 65A (Tc) 3,75W (Ta), 375W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
130 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5100 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3,75W (Ta), 375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
30mOhm przy 30A, 10V