SQM120P04-04L_GE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 4 850
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
STMicroelectronics
Kanał P 40 V 120A (Tc) 375W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SQM120P04-04L_GE3
Numer produktu DigiKey
SQM120P04-04L_GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SQM120P04-04L_GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SQM120P04-04L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SQM120P04-04L_GE3
Opis
MOSFET P-CH 40V 120A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SQM120P04-04L_GE3 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
330 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
13980 pF @ 20 V
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
4mOhm przy 30A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA