SQM120N04-1M9_GE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
W magazynie: 783
Infineon Technologies
W magazynie: 665
IXYS
IXYS
Renesas Electronics Corporation
Kanał N 40 V 120A (Tc) 300W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SQM120N04-1M9_GE3
Numer produktu DigiKey
SQM120N04-1M9_GE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SQM120N04-1M9_GE3
Opis
MOSFET N-CH 40V 120A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
270 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8790 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Straty mocy (maks.)
300W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,9mOhm przy 30A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 250µA