SIHP15N65E-GE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 1 722
Arkusz danych
W magazynie: 774
Infineon Technologies
Infineon Technologies
STMicroelectronics
W magazynie: 890
STMicroelectronics
Kanał N 650 V 15A (Tc) 34W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHP15N65E-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHP15N65E-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHP15N65E-GE3
Opis
MOSFET N-CH 650V 15A TO220AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SIHP15N65E-GE3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
96 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±30V
1640 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
34W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
280mOhm przy 8A, 10V