SIHFS11N50A-GE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Siliconix
W magazynie: 965
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Siliconix
W magazynie: 273
Arkusz danych
W magazynie: 0
Similar
IXYS
W magazynie: 278
Similar
IXYS
W magazynie: 97
Kanał N 500 V 11A (Tc) 170W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-263-3
SIHFS11N50A-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHFS11N50A-GE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIHFS11N50A-GE3
Opis
MOSFET N-CH 500V 11A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
52 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Vgs (maks.)
±30V
1423 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
170W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
500 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
520mOhm przy 6,6A, 10V