SIHB30N60E-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHB30N60E-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHB30N60E-GE3
Opis
MOSFET N-CH 600V 29A D2PAK
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 29A (Tc) 250W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
130 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±30V
2600 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
125mOhm przy 15A, 10V