SIHB23N60E-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHB23N60E-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHB23N60E-GE3
Opis
MOSFET N-CH 600V 23A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 23A (Tc) 227W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
95 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2418 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
227W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
158mOhm przy 12A, 10V